افزایش ظرفیت تولید پلاستیک های با فناوری بالا در چین توسط آلمان ها

اخبار پلیمری
Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت تولیدکننده محصولات شیمیایی ویژه لانکسس (Lanxess) آلمان قصد دارد با هدف تقویت حضور خود در بازار رو به رشد چین، یک مجتمع جدید تولید پلاستیک های با عملکرد بالا (high-performance plastics) را در شهر چانگژو استان جیانگسو این کشور احداث کند.

Lanxess German Co

 

شرکت لانکسس، مستقر در شهر کلن آلمان، در تاریخ ۲۳ نوامبر اعلام کرد که مجتمع یادشده به ارزش ۲۰ میلیون یورو قرار است در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی به بهره برداری برسد. مجتمع جدید از ظرفیتی معادل ۲۵ هزار تن در سال برخوردار است و تولیدکننده پلاستیک های با برندهای Pocan و Durethan خواهد بود که در صنایع خودروسازی، قطعات الکتریکی و الکترونیکی کاربرد دارند.

بر اساس این گزارش ، با سرمایه گذاری جدید، سایت شرکت لانکسس واقع در پارک صنایع شیمیایی بینجیانگ (Binjiang Chemical Park) در شهر چانگژو چین بیش از پیش توسعه می یابد. جایی که در حال حاضر نیز این شرکت تاسیساتی برای تولید محصولات شیمیایی چرم (leather chemicals) و لاستیک های مصنوعی (synthetic rubber) در اختیار دارد.

چین بزرگترین بازار خودروی جهان به شمار می رود و با همین سرعت در حال رشد در بخش الکتروموبیلیتی (electromobility) است.

ماتیاس زاکرت، رئیس لانکسس در یک کنفرانس خبری در شانگهای، عنوان کرد: ما به دنبال گسترش فعالیت های خود در این منطقه مهم هستیم و قصد داریم حضورمان را در بخش پلاستیک های با عملکرد بالا تقویت کنیم.

منبع: نیپنا

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.