گزارش حجم معاملات محصولات پلیمری تالار بورس ۲۰ دی ماه

اخبار پلیمری

بازدید: 41

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: عرضه محصولات در این روز ۱۱ هزار و ۳۵۱ تن و تقاضای آن هم بالغ بر ۲۶ هزار و ۴۳۹ تن بود که نشان معاملات پر رونق پلی پروپیلن های نساجی دارد. بر اساس این گزارش پلی پروپیلن نساجی Z۳۰S پتروشیمی مارون با حجم عرضه ۷۹۲ تن، تقاضایی بالغ بر ۶۶۲۲۲ تن داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۵۹۱ تومان و قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۹۵۰ تومان رقم خورد.

گزارش

پلی پروپیلن نساجی ۱۱۰۲Lپتروشیمی رجال هم با عرضه ۱۸۹ تنی به میزان ۴۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۵۹۱ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۹۵۰ تومان بود. همچنین پلی پروپیلن نساجی RG۱۱۰۲XL این مجتمع هم با ۱۴۷ تن عرضه ۶۹۳۳ تن تقاضا داشت، معامله گران این کالا را با قیمت ۳ هزار و ۹۵۰۰ تومان خریداری کردند.

پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۰J نویدزرشیمی هم با حجم ۲۱۰ تن با تقاضایی برابر ۱۵۳۳ تن روبه رو شد، قیمت خرید این کالا ۳ هزار و ۹۵۰۰ تن بود.

پلی پروپیلن نساجی SF۰۶۰ پتروشیمی پلی نار هم ۷۳۵ تن عرضه و ۲۴۷۸ تن تقاضا داشت، معامله گران این کالا را با قیمت ۳ هزارو ۹۵۰۰ تومان خریداری کردند.

همچنین در گروه پلی پروپیلن های شیمیایی هم پلی پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲C با عرضه ۱۰۵ تنی ۱۷۰۱ تن تقاضا داشت، قیمت خرید آن ۴ هزارو ۱۱۶ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۵۲۸ تومان رقم خورد. پلی پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲L این مجتمع هم با ۱۰۵۵ تن عرضه ۱۲۶ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۴ هزار و ۱۱۶۶ تومان مورد معامله قرار گرفت.

پلی پروپیلن شیمیایی ZR۳۴۰R نویدزرشیمی هم با ۱۰۵ تن عرضه ۱۲۶ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۴ هزار و ۲۲۷ تومان خریداری شد. پلی پروپیلن شیمیایی ZH۵۱۵MA این مجتمع هم با عرضه۱۰۵ تنی به میزان ۱۶۳۸ تن تقاض داشت، قیمت پایه آن ۳۳ هزار و ۸۳۲تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۲۱۵۵ تومان رقم خورد.

در همین حال در گروه پلی اتیلن ، پلی اتیلن سنگین بادی BL۳ پتروشیمی جم با نرخ پایه ۴ هزار و ۴۳ تومان معامله شد، پلی اتیلن سنگین فیلم EX۵، پلی اتیلن سبک خطی ۲۲۵۰۱AA، پلی اتیلن سبک خطی ۲۲۵۰۱KJ و پلی اتیلن سنگین تزریقی ۵۲۵۰۲۲ این مجتمع هم با قیمت پایه مورد معامله قرار گرفتند.

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.