آدیداس موفق به طراحی کفش با استفاده از چاپگرهای سه بعدی شد.

اخبار پلیمری

بازدید: 29

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش تیم تحقیق و توسعه مرجع پلیمر در بازار ایران (پلیم پارت ): به زودی مشتریان قادر خواهند بود تا به شعبه آدیداس محل خود سری بزنند و به کفش کاملا مناسب برای دوندگی که به تقلید از شکل پا طراحی شده است، دست یابند.

print3dadidas

طرح مفهومی کفش ورزشی جدید آدیداس که معتقد است آینده عملکرد یک کفش است، از یک بخش میانی چاپی سه‌بعدی برخوردار بوده که برای ارائه میزان مناسب ضربه‌گیر برای پای افراد به عنوان بخشی از پروژه سه‌بعدی Futurecraft سفارشی‌سازی شده است.

مشتریان می‌توانند برای اسکن پای خود به منظور به دست آوردن یک مدل سه‌بعدی از آن به فروشگاه آدیداس مراجعه کنند.همچنین از مشتری درخواست می‌شود تا برای پیگیری داده‌های عملکرد مانند گام ورزشکار که برای تعیین پشتیبانی مورد نیاز است، بر روی تردمیل بدود. سپس اطلاعات به منظور ساخت یک کفه میانی که به طور خاص برای دونده خاص طراحی شده است، استفاده می‌شود که پس از آن می‌تواند در هر کفش ورزشی آدیداس استفاده شود.

در حال حاضر، کفه میانی سه‌بعدی Futurecraft آدیداس تنها یک مفهوم است و هنوز در مرحله پیش‌ساخت قرار دارد.

اریک لیدتکه از شرکت آدیداس گفت: ساخت یک محصول سه بعدی چاپی برای یک کفش آسان است، اما ساخت یک محصول چاپی سه‌بعدی اجرایی، کار دشواری است. ما با یک طرح دونده آغاز کردیم، زیرا آنچه که ما می‌خواهیم، کاهش وزن کفش در مقایسه با یک کفه میانی سنتی است.

اگرچه تا پیش از ارائه این محصول به بازار به کارهای زیادی نیاز است، اما شرکت آدیداس به دنبال الهاماتی در خارج از صنعت است و امیدوار است بتواند با شرکت‌هایی مانند گوگل و پیکسار همکاری کرده و این محصول را وارد زندگی روزمره مردم کند.

print3rd

لایه میانی سه‌بعدی Futurecraft در حال حاضر به عنوان یک محصول محدود است، اما انتظار می‌رود که در تابستان ۲۰۱۶ در صدر فروشگاه های آدیداس قرار گیرد.

 منبع: techtimes.com

 

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.