آميزه‌ي نايلون 6/6، چقرمگي در دماي اندك براي كاربردهاي قالب گيري تزريقي - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمردربازارایران: استحکام ضربه‌ی یک آمیزه ی استاندارد چقرمه شده‌ی نایلون ۶۶ در دمای کم توسط شرکت Teknor Apex افزایش یافت. بهبود کیفیت عملکرد این ماده در آب و هوای سرد برای کاربردهای قالب گیری تزریقی در تولید تجهیزات ورزشی، اتصال های کابل، انواع لولا ها، بست ها، نازل ها و … عملکرد بسیار مناسبی را نشان می دهد.

این گونه ی جدید چقرمه شده که Chemlon 109 HBK778 نام دارد، تا ۵۰ برابر بیشتر استحکام ضربه Izod دنمودارر دمای منفی۴۰ درجه ی سلسیوس نسبت به گونه ی معمولChemlon 109 این شرکت از خود نشان می دهد. مقاومت ضربه این گونه جدید بهبود یافته در دمای منفی ۱۰ درجه سلسیوس، تقریبا به اندازه مقاومت ضربه آن در دمای اتاق بوده در حالی که مقاومت ضربه‌ گونه معمول Chemlon 109 در دمای منفی ۱۰ تا ۷۵ درصد کاهش می یابد.

از جمله ویژگی های فیزیکی کلیدی Chemlon 109 HBK778، استحکام ضربه Izod معادل ۱۸ KJ/m2 در دمای منفی ۴۰ درجه سلسیوس و استحکام خمشی معادل ۵۲ MPa می‌باشد. خواص جریانی خوب، این ماده را برای بسیاری از کاربردها، جایی که استحکام خمشی بالا برای تحمل تنش ها نیاز است، خصوصا بست ها و گیره ها، مناسب کرده است.
منبع: teknorapex.com

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false