تجاری سازی دانش فنی اصلاح کننده های نوین پلیمری قیر و آسفالت - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: پلیمر اصلاح کننده قیر و آسفالت با بهره گیری از فناوری نانو دراصلاح قیر، بهبود آسفالت و استفاده در قیرهای درزگیر کاربرد و مزیت هایی مانند چسبندگی بهتر قیر به مصالح سنگی و کاهش ترک خوردگی در دمای پائین را به همراه دارد.

قرارداد همکاری مشترک به منظور تحقیق، طراحی، آزمایش، دستیابی به دانش فنی، مدیریت و سرمایه­ گذاری مشترک برای تولید، بازاریابی و فروش اصلاح کننده­ های نوین پلیمری قیر و آسفالت میان ۲ شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منعقد شد.

Bitumen Polymer Modifier

روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، روز دوشنبه اعلام کرد: این قرارداد بین شرکت های آریا پلیمر پیشگام و پژواک طرح ایرانیان و در حاشیه مراسم اختتامیه هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار به امضا رسیده است.

این قرارداد در سه مرحله ایجاد دانش فنی (مرحله اول) که شامل مطالعه، تحقیق، طراحی، آزمایش، و دستیابی به دانش فنی تولید اصلاح­ کننده­ های نوین پلیمری قیر و آسفالت و ثبت محصولات و برند، تولید پایلوت طرح (مرحله دوم) که شامل تولید آزمایشی، بازاریابی و فروش

محصولات ناشی از مرحله اول و تجاری­ سازی (مرحله سوم) که شامل فروش دانش فنی و یا مدیریت و سرمایه­ گذاری جهت تولید، بازاریابی و فروش محصولات ناشی از مرحله اول و تائید شده در مرحله دوم است، منعقد شد.

مروری بر هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار

در حاشیه مراسم اختتامیه هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار، تعداد ۲۸ قرارداد تجاری‌سازی میان شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه ‌گذاران کشور به امضا رسید.

هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار همزمان با هفته پژوهش از ۲۲ تا ۲۶ آذر سالجاری در محل نمایشگاه­ های بین­ المللی تهران برگزار شد.

هم اکنون حدود ۴۸۰ شرکت دانش بنیان با اشتغال آفرینی برای ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموخته دانشگاهی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعال هستند.

گردش مالی سالانه شهرک حدود یکهزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است و تا کنون ۹۰۰ فناوری در این شهرک، تجاری سازی و یکهزار و ۳۰۰ قرارداد تحقیقاتی منعقد شده و ۳۵۰ میلیارد تومان جذب منابع بخش خصوصی داشته است.

منبع: ایرنا

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false