پیشبینی رشد بازار محصولات یکبار مصرف ترموفرم تا سال ۲۰۲۴

گزارش و تحلیل

بازدید: 42

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی TMR (Transparency Market Research)، انتظار می رود تا سال ۲۰۲۴ ارزش تجارت بسته بندی ها و ظروف یکبارمصرف براساس سیستم ترموفورم در سراسر جهان به رقم ۵۷٫۶ میلیارد دلار برسد.

در گزارش جدید این موسسه تحقیقاتی، ارزش بازار جهانی صنعت یکبار مصرف بر اساس ترموفورمینگ درسال ۲۰۱۶ رقم ۳۶٫۴ میلیارد دلار بوده است ضمن اینکه انتظار می رود ارزش بازار جهانی صنعت بسته بندی و ظروف یکبار مصرف بر اساس ترموفورمینگ تا سال ۲۰۲۴ به نرخ رشد مرکب سالانه ۵٫۹ درصد دست یابد.

تنوع بسته بندی و ظروف یکبار مصرف بر اساس ترموفرمینگ شامل انواع بلیسترها، ظروف یکبار مصرف درب دار تاشو و بسته بندی های پوششی و همچنین انواع لوله ها و لیوان های یکبار مصرف می شود.

همچنین این تحقیقات بیان گر آن است که بسته بندی های بلیستری در سال جاری میلادی (۲۰۱۷) با یک رشد قطعی بخصوص در بخش هایی نظیر بسته بندی های دارویی مواجه شده و شاهد یک جهش قابل توجه باشد .

این موسسه ضن بیان این مطلب، اضافه کرد که بسته بندی ها و ظروف یکبار مصرف ترموفرم در آمریکای شمالی، میزان ۳۷٫۹ درصد از سهم کل بازار جهانی را به خود اختصاص خواهد داد .

منبع: انجمن ظروف یک بار مصرف

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.