انتشار کتاب > - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

دکتر حسن خندان، عضو هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه گلستان گفت: کتاب  « کامپوزیت‌های پلیمری تقویت‌شده با نانو الیاف کربنی »  تالیف رونالد ال، پوودا و نیخیل گوپتاست که توسط دکتر مریم ابارشی، عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور ترجمه شده است.Polymer Composite

وی ادامه داد: اگر بخواهم به طور خیلی مختصر این کتاب را معرفی کنم باید بگویم  کتاب «کامپوزیت‌های پلیمری تقویت‌شده با نانو الیاف کربنی» ترجمه جدیدترین و در عین اختصار، جامع‌ترین کتاب در مورد کامپوزیت‌های پایه پلیمری تقویت‌شده با نانو الیاف کربنی است که توسط دو تن از استادان گروه مهندسی مکانیک و هوافضای دانشگاه نیویورک در سال ۲۰۱۵ نوشته شده است. این کتاب به ادعای انتشارات اسپیرینگر اولین منبع در این زمینه است و مطالب آن گویای پیشرفت‌هایی است که در تولید و خواص نانو الیاف کربنی، همچنین کامپوزیت‌های پایه پلیمری تقویت‌شده با آن‌ها به دست آمده است.

خندان گفت: در این کتاب می‌توان به انبوهی از مطالعات تجربی در زمینه کامپوزیت‌های پلیمری به همراه جزئیات تصاویر میکروسکوپ الکترونی و مقادیر تجربی خواص مکانیکی، گرمایی و الکتریکی انواع مختلف کامپوزیت‌های پلیمری، به همراه روند تغییرات خواص دسترسی داشت.

«کامپوزیت‌های پلیمری تقویت‌شده با نانو الیاف کربنی» با شمارگان ۱۰۰۰ جلد، در ۸ فصل و ۱۷۴ صفحه توسط جهاد دانشگاهی استان گلستان منتشر شده است.

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false