پلیمرهای پزشکی در بازار جهانی - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش مرجع پلیمر در بازار ایران (پلیم پارت) و طبق تحقیقات  n-tech بازار جهانی پلیمرهای مورد استفاده در کاربردهای پزشکی از جمله ایمپلنت‌های در حال توسعه، سیستم‌های تشخیصی و تجهیزات آزمایشگاهی بیمارستان به ۲ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۱ خواهد رسید.

پلیمرهای پزشکی

ایمپلنت‌های پزشکی درحال حاضر مصرف نیمی از پلیمرهای پزشکی را شامل می شوند که انتظار می‌رود فروش آن به ۷/۱ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۱ برسد. گسترش پلیمرها در ایمپلنت‌های مورد استفاده در پزشکی به دلیل هزینه پایین‌تر و وزن کمتر نسبت به دیگر جایگرین‌های فلزی نظیر تیتانیوم می‌باشد.

روند مشابهی برای پلیمرهای مورد استفاده در سیستم‌های تشخیصی وجود دارد که بازار آن به ۱ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۱ خواهد رسید.

پرکاربردترین این نوع پلیمرها پلی متیل متاکرایلات می‌باشد که به ۷۴۵ میلیون دلار تا سال ۲۰۲۱ خواهد رسید. پلی استایرن، پلی اتیلن با دانسیته پایین و پلی اتراترکتون از دیگر پلیمرهای پزشکی مهم تجاری می‌باشند. این چهار نوع پلیمر ۵۴% از سهم بازار را تا سال ۲۰۲۱ به خود اختصاص می‌دهند.

در دهه گذشته شاهد ظهور پلیمرهای زیست تخریب پذیر بوده‌ایم و روند فعلی نشانگر رشد آن‌ها در این نوع بازار خواهد بود و به زودی کل پروتزهای موجود از این مواد توسعه پیدا خواهند کرد.

منبع: medicalplastics

2

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false