خانه خبراخبار اقتصادی مجموع تولید صنعت پتروشیمی در 6 ماه نخست سال در مرز 25 میلیون تن

مجموع تولید صنعت پتروشیمی در 6 ماه نخست سال در مرز 25 میلیون تن

توسط مدیر سایت
0 نظرات
نمودار افزایشی

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از  نیپنا، از مجموع بیست و چهار میلیون و 958هزار تنی  عملکرد تولید صنعت پتروشیمی از فروردین تا پایان شهریورماه1395 ، سهم مجتمع های پتروشیمی مستقر در منطقه ماهشهر 8 میلیون و ششصد و شصت و سه هزار تن ، سهم مجتمع های منطقه عسلویه بیش از11 میلیون چهارصد و پنجاه و یک هزار تن و سهم مجتمع های سایر مناطق کشور بیش از4 میلیون و هشتصد و چهل هزارتن بوده است.

این گزارش می افزاید: عملکرد تولید صنعت پتروشیمی در شهریورماه 3.65میلیون تن بوده است که مجتمع های پتروشیمی ارومیه،رجال، بیستون، کربن ایران، لاله و خراسان به ترتیبب بالاترین عملکرد تولید در این ماه را از آن خود کردند.
همچنین فروش داخلی مناطق مختلف پتروشیمی تا پایان شهریورماه1141.2 هزار تن به ارزش 20969.2 میلیارد ریال بوده است.
پتروشیمی
عملکرد شهریورماه
بر پایه این گزارش، تولید شهریورماه منطقه ماهشهربیش از1میلیون و چهارصد و نود و نه هزار تن بود و در منطقه عسلویه بیش از 1 میلیون و چهارصد و نوزده هزار تن تولید رقم خورد و سرانجام در آخرین ماه فصل تابستان سایر مناطق پتروشیمی بیش از 783 هزار تن انواع محصولات پتروشیمی را روانه بازارهای داخلی و خارجی کردند.
این گزارش می افزاید: صادرات انواع محصولات پتروشیمی در شهریور ماه  نیز همانند ماه های پیشین سال 95 روندی مطلوب را شاهد بود و در این ماه 1513.3 هزار تن محصول به ارزش 585.6 میلیون دلار صادر شد.
این گزارش می افزاید: مجموع صادرات محصولات پتروشیمی در 6 ماه نخست امسال  به بیش از 10 میلیون تن به ارزش حدود 4 میلیارد و سیصد میلیون دلاررسید.

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است