خانه خبراخبار اقتصادی راه‌اندازی مجدد واحد تولید لاستیک مصنوعی پتروشیمی بندر امام

راه‌اندازی مجدد واحد تولید لاستیک مصنوعی پتروشیمی بندر امام

توسط مدیر سایت
0 نظرات
Iran petrochemical plant

مرجع پلیمر در بازار ایران: حسن نشان‌زاده مقدم Iran petrochemical plantاظهار کرد: واحد تولید لاستیک مصنوعی پتروشیمی بندر امام که شانزدهم مردادماه گذشته با وقوع حادثه آتش‌سوزی در انبار محصول واحد از مدار تولید خارج شده بود با همت و تلاش متخصصان و کارشناسان شرکت در کم‌ترین زمان ممکن وارد چرخه تولید شد.

وی ادامه داد: با وجود خسارت‌های به وجود آمده به سیستم‌های برق و ابزار دقیق و خشک کننده ناحیه پایانی واحد، اکثر کارشناسان بر این باور بودند که واحد مذکور مدت زمان زیادی (حداقل دو ماه) از مدار تولید خارج خواهد شد.

مدیرعامل پتروشیمی بسپاران بندر امام تصریح کرد: اما بلافاصله پس از اطفای حریق، کارشناسان فنی شرکت بسپاران ضمن ارزیابی شرایط برنامه مدون تهیه و به کارگیری امکانات موجود در پتروشیمی بندر امام، خدمات شرکت خوارزمی و حمایت واحدهای پشتیبان مرتبط اقدام به بازسازی بخش‌های آسیب دیده کردند.

نشان‌زاده مقدم افزود: با تلاش و کوشش کارکنان شرکت بسپاران بندر امام در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، دو خط تولید در ناحیه پایانی واحد تولید لاستیک مصنوعی BD/SR به پایان رسید و امروز شنبه خط یک در مدار تولید قرار گرفت.

وی یادآور شد: خط دوم تولید محصول 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با نصب تابلوی ابزار دقیقی سیستم بسته‌بندی به زودی در مدار تولید قرار می‌گیرد.

مدیرعامل پتروشیمی بسپاران بندر امام در پایان اضافه کرد: این موفقیت حاصل همت و پشتکار شبانه‌روزی تمام کارکنان، کارشناسان و مدیران پر تلاش و متعهد پتروشیمی بندر امام است.

پتروشیمی بندر امام دارای پنج شرکت تابعه است و با حادثه آتش‌سوزی در انبار محصول واحد لاستیک مصنوعی در تاریخ 16 مرداد گذشته واحد تولید لاستیک مصنوعی از مدار تولید خارج شده بود.

منبع: خبرگزاری فارس

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است