خانه خبر پرکننده شکافی لاستیک سیلیکونی برای کاربردهای الکترونیکی

پرکننده شکافی لاستیک سیلیکونی برای کاربردهای الکترونیکی

توسط ایمان علیزاده
0 نظرات

به گزارش گروه ترجمه و تولید محتوا پلیم پارت شرکت WACKER از مواد پرکننده پایه سیلیکونی رسانای حرارت خود برای صنعت الکترونیک در نمایشگاه PCIM اروپا رونمایی کرد. این مواد تحت نام تجاری SEMICOSIL® 961 TC موجود می‌باشند. لاستیک سیلیکونی یک ماده رابط مناسب برای اتصال حرارتی مدارهای الکترونیکی می‌باشد. این مواد خواص پردازشی و جریان‌پذیری خوبی از خود نشان می‌دهند.

لاستیک سیلیکونی

SEMICOSIL® 961 TC در دمای اتاق همراه با واکنش افزایشی کاتالیستی-پلاتین پخت می‌شود که منجر به تشکیل الاستومر سیلیکونی نرم با سطح چسبناک می‌شود. این ماده لاستیکی علاوه بر رسانای گرما همزمان عایق الکتریکی می‌باشد.

SEMICOSIL® 961 TC باعث انتقال بهینه گرما از مدار الکتریکی به یک حرارت‌گیر (heat sink) می‌شود و در عمل برای اولین بار پرکننده‌ شکافی به عنوان یک حرارت گیر به کار می‌رود. سپس برد مدار توسط فرآیند خلاء پرس می‌شود.

علاوه بر این پرکننده‌های شکافی سیلیکونی در یک محدوده دمایی گسترده استفاده می‌شود. خواص آن‌ها در دمای بین 45 و 180 درجه سلسیوس بدون تغییر باقی می‌ماند. به دلیل مقاومت حرارتی بالا و توانایی جذب ارتعاش‌ها این پرکننده برای کاربرد در الکترونیک خودرو مناسب می‌باشد.

SEMICOSIL® 961 TC یک سیستم دو جزئی می‌باشد و اثر سایشی آن بر روی تجهیزاتی که برای بکارگیری آن استفاده می‌شود، اندک است.

منبع: specialchem

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است