خانه خبر شناسایی نیازهای صادراتی صنایع پایین‌‌‌دستی در ایران‌‌‌پلاست

شناسایی نیازهای صادراتی صنایع پایین‌‌‌دستی در ایران‌‌‌پلاست

توسط منیره جوادی
0 نظرات

مرجع پلیمر در بازار ایران (پلیم پارت) : 

به گزارش «شانا» به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرتضی شاهمیرزایی در آستانه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌‌‌پلاست یادآور شد: تکمیل زنجیره ارزش و ایجاد ارزش افزوده از موارد حائز اهمیت برای رشد و توسعه صنعت پتروشیمی با هدف استفاده حداکثری از فرصت‌‌‌های سرمایه‌گذاری است. وی با تاکید بر اینکه یکی از سیاست‌‌‌های راهبردی شرکت ملی صنایع پتروشیمی توسعه فناوری در صنایع پایین‌‌‌دستی پتروشیمی است، افزود: یکی از ارکان ترسیم نظام زنجیره ارزش، تمرکز بر انتقال فناوری، از طریق بومی‌‌‌سازی و توسعه دانش ‌‌‌فنی ایرانی است. مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار کرد: به‌‌‌منظور هموار شدن مسیر توسعه صنعت پتروشیمی باید عوامل مختلفی مورد توجه قرار گیرد که برخی از مهم‌ترین آنها، شناسایی نیازهای واقعی صنــایع پایین‌‌‌دستی در داخل کشــور، همچنین توجه به ظرفیــت‌‌‌های صادراتی است.

شاهمیرزایی تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه ایران‌‌‌پلاست به‌‌‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنایع تکمیلی و میان‌‌‌دستی پتروشیمی کشور می‌تواند نقش موثری در همکاری و بهبود زیرساخت‌‌‌های این صنعت به منظور تسهیل شرایط فضای کسب و کار و رفع موانع و مشکلات احتمالی پیش‌‌‌رو در مسیر توسعه متوازن داشته باشد.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌‌‌پلاست با رویکرد توسعه تکمیل زنجیره ارزش، حمایت از تولید ملی و رونق ساخت داخل از ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌‌‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است