خانه خبر برگزاری دوره مجازی مهندسی الاستومرها و طراحی فرمول

برگزاری دوره مجازی مهندسی الاستومرها و طراحی فرمول

توسط منیره جوادی
0 نظرات

 

مرجع پلیمر در بازار ایران: از سوی ستاد نانو در قالب وبیناری دوره صنعتی مهندسی الاستومرها و طراحی فرمول به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا،با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، صنعت و بازار نانو و مرکز توسعه نانو کامپوزیت رنگ و رزین دوره صنعتی فناوری نانو در مهندسی الاستومرها و طراحی فرمول برگزار می‌شود، این رویداد وبیناری است که در روز شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۰، از ساعت ۸ تا ۱۶ به نشانی https://evand..com/events/۰۱۱۶ برگزار خواهد شد.

آشنایی با انواع الاستومرها، اختلاط نانوفیلرها، سیستم‌های پخت الاستومرها، خواص مکانیکی الاستومرها، کنترل کیفیت قطعات لاستیکی، فناوری نانو و کاربردهای صنعتی آن در الاستومرها و طراحی فرمول از موضوعاتی است که در این دوره مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

به نقل از ستاد نانو، مدیران، کارشناسان تحقیق و توسعه و متخصصان شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع و همچنین اعضای هیات علمی و پژوهشگران و فناوران از مخاطبان این دوره به شمار می‌روند. مدرس این دوره صنعتی دکتر پیمان عزتی دارای دکتری مهندسی پلیمر و بنیانگذار یکی از استارت‌آپ‌ها و طراح فرمولاسیون کامپاندهای الاستومری و کوچ صنعت لاستیک است.

 

منبع: ایسنا

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است