برای نخستین بار مسابقات ملی عکاسی پلیمر و رنگ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مسابقه ملی دانشجویی عکاسی از پدیده های پلیمر و رنگ تاسبتان امسال برای نخستین بار در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

عکاسی

به نقل از دانشگاه امیر کبیر ، فاطمه چرختاب بسیم، دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات ملی عکاسی از پدیده های پلیمری و رنگی به مرجع پلیمر در بازار ایران  گفت: این مسابقات به همت انجمن علمی- دانشجویی دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر تابستان امسال برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این مسابقه باید دانشجویان دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دولتی و غیردولتی باشند، خاطرنشان کرد: شرکت در این مسابقه برای دانشجویان محدودیتی در رشته تحصیلی وجود ندارد.

دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات ملی عکاسی از پدیده های پلیمری و رنگی بیان کرد: تیم های شرکت کننده در این مسابقه باید قالب دو نفره باشند.

چرختاب بسیم اضافه کرد: علاوه بر جلوه‌های بصری و زیباشناختی عکس‌های ارسال شده، موارد و نکات علمی مربوط به عکس ارسال شده و میزان خلاقیت به کار رفته در تصاویر، مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌گیرد.

وی گفت: ارزیابی و داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه‌ی این مسابقات، تحت نظارت اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می شود.

لازم به ذکر است، علاقه مندان به شرکت در اولین دوره مسابقات ملی عکاسی از پدیده های پلیمری و رنگی باید آثار خود را تا پایان خردادماه ۹۴ به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند و شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://www.pcsp.ir مراجعه کنند.

منبع: مرجع پلیمر در بازار ایران

1

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false