خانه خبراخبار اقتصادی تاسیس کشتیرانی مشترک حمل نفت توسط ایران و لهستان

تاسیس کشتیرانی مشترک حمل نفت توسط ایران و لهستان

توسط مدیر سایت
0 نظرات

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از ایلنا، دور جدید مذاکرات نفتی ایران و لهستان به منظور تاسیس شرکت مشترک حمل محصولات پتروشیمی، گاز مایع و توسعه صنعت بانکرینگ(سوخت‌رسانی دریایی به کشتی‌ها) بین مدیران عامل شرکت ملی نفتکش ایران و «کیچ‌ترادینگ» لهستان در تهران انجام شد.

ship

«توماس گرزلا»، مدیرعامل شرکت «کیچ ترادینگ» لهستان در این مذاکرات با بیان اینکه به دنبال توسعه همکاری‌ها با شرکت ملی نفتکش ایران در دوران پسابرجام هستیم، گفت: بر این اساس، علاقمند به آغاز سرمایه‌گذاری‌های مشترکی در حوزه‌های مختلف از جمله بانکرینگ، حمل محصولات پتروشیمی و گاز مایع هستیم.

این مقام لهستانی، تصریح کرد: در راستای توسعه همکاری‌ها، شرکت مشترکی بین شرکت ملی نفتکش ایران و کیچ‌ترادینگ لهستان تشکیل خواهد شد. کیان ارثی، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران هم در این دور از مذاکرات با اشاره به همکاری نفتی ایران و لهستان پس از لغو تحریم‌ها، یادآور شد: شرکت نفتکش آماده همکاری با شرکت‌های لهستانی در حوزه‌های مختلف کشتیرانی، حمل و نقل مواد نفتی و گازی است.

این مقام مسئول با اشاره به برنامه ایران برای افزایش صادرات گاز مایع، تصریح کرد: شرکت ملی نفتکش ایران آماده است تا در حوزه حمل گاز مایع و همچنین LNG، با لهستان همکاری‌های مشترکی را داشته باشد.

عضو هیات‌مدیره شرکت ملی نفتکش ایران همچنین خاطرنشان کرد: در این ارتباط از تشکیل شرکت‌های مشترک بین دو کشور استقبال می‌کنیم

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است