خانه خبر فرضیه‌های محتمل در مورد آتش سوزی مجتمع‌های پتروشیمی، بررسی می شوند

فرضیه‌های محتمل در مورد آتش سوزی مجتمع‌های پتروشیمی، بررسی می شوند

توسط مدیر سایت
0 نظرات

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از آريا: نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون فرضیه‌های مربوط به آتش سوزی مجتمع های پتروشیمی را مورد بررسی قرار می‌دهد و نهایتا گزارش خود را به رئیس مجلس ارائه می‌کند.

Petrochemical fire

سید علی ادیانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون انرژی فرضیه های مربوط به آتش سوزی مجتمع های پتروشیمی از جمله اینکه این اتفاقات به دلیل اشکالات فنی و یا سهل انگاری و یا خدای نکرده تعمدی بوده است را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود:  تعدادی از کارشناسان از سوی کمیسیون برای بررسی هر سه حادثه اعزام شدند تا گزارش های دقیق و کارشناسانه خود را تقدیم کمیسیون کنند اما تا پیش از ارائه این گزارش ها نمی‌توان قضاوت کرد که این آتش‌سوزی عمدی بوده یا نقص فنی وجود داشته یا مولفه‌های دیگری در این اتفاق دخیل بوده است و تا زمانی که موضوع در دست بررسی است نمی‌شود نظر قطعی داد.

وی اظهار کرد: پس از اینکه گزارش کارشناسان به کمیسیون ارائه شد کمیسیون این گزارش را جمع بندی خواهد کرد و آن را تقدیم رئیس مجلس می‌کند، البته اگر رئیس مجلس تشخیص دهد ممکن است این گزارش در صحن علنی مجلس نیز قرائت شود.

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است