خانه خبراخبار اقتصادی توتال فرانسه تا چند روز آینده به تهران می‌آید

توتال فرانسه تا چند روز آینده به تهران می‌آید

توسط مدیر سایت
0 نظرات
پتروشیمی

به گزارش پلیم پارت به نقل از خبرگزاری مهر، توتال فرانسه پس از امضای قرارداد خرید روزانه ۱۶۰ هزار بشکه نفت خام، امضای قرارداد محرمانگی توسعه آزادگان جنوبی و امضای یک تفاهم نامه همکاری با پژوهشگاه صنعت نفت، به دنبال نهایی کردن ساخت یک مجتمع پتروشیمی در ایران است.

پتروشیمیبر این اساس هیات شرکت توتال فرانسه به منظور نهایی کردن متن قرارداد ساخت یک مجتمع پتروشیمی تا چند روز آینده به تهران می‌آید.

امیرحسین فلاح مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان اینکه هیات توتال فرانسه اواخر ماه آوریل (دهه نخست اردیبهشت ماه) به تهران می‌آیند، درباره هدف از سفر فرانسوی‌ها به تهران، گفت: مذاکرات شرکت ملی صنایع پتروشیمی با هیئت فرانسوی توتال به منظور نهایی شدن توافقات ساخت پتروشیمی است.

به گزارش مهر، اسفند ماه سال گذشته شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت فرانسوی توتال تفاهم نامه‌ای را برای ساخت یک مجتمع پتروشیمی در ایران امضا کردند و این طرح با مشارکت بخش خصوصی ایران و شرکت فرانسوی توتال اجرا خواهد شد.

این مجتمع پتروشیمی شامل یک واحد کراکر بخار در منطقه ساحلی با مقیاس جهانی و برپایه ترکیبی از خوراک اتان، نفتا، ال. پی. جی و سایر خوراک های مایع موجود خواهد بود. این پتروشیمی افزون بر واحد کراکر، واحد های پایین دستی مربوطه را برای عرضه محصولات خود دربازارهای داخلی و بین المللی شامل خواهد شد.

بر اساس این تفاهم نامه، شرکت فرانسوی توتال مطالعات و ارزیابی مقدماتی  ساخت مجتمع پتروشیمی مورد توافق را بر طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به عهده خواهد گرفت.

مطالب مشابه

پیام بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است