خانه قوانین

قوانین

توسط رضا زارع

قوانین مشاوره

شرایط و ضوابط مشاوره در سایت پلیم پارت

همراه عزیز پلیم پارت

متشکریم که به پلیم پارت اعتماد کردید. خواهشمندیم پیش از رزرو جلسات، شرایط و ضوابط مربوط به مشاوره آنلاین در پلیم پارت را با دقت مطالعه کنید.

  1. آشنایی با اصول و حقوق متقابل:  برای شروع جلسات، تمامی مراجعه‌کنندگان موظف هستند که اصول اخلاقی و حقوق متقابل خود را در جلسه مشاوره بدانند و رعایت کنند.
  2. انتخاب مشاور و زمان مشاوره : برای انتخاب مناسب‌ترین مشاور، تیم تخصصی ما در جلسات پیش مشاوره، همراه شما خواهد بود. در این جلسه 10 دقیقه‌ای که با یکی از متخصصان ارزیابی و ارجاع خواهید داشت، متناسب با نوع مساله و ترجیحات شما، راهنمایی‌های لازم جهت انتخاب متخصص و زمان مورد نیاز مشاوره برای حوزه مورد نظر صورت خواهد گرفت.
  3. ارزیابی و سنجش کیفیت: دپارتمان کنترل کیفیت  پلیم پارت همواره از ابتدا تا انتهای جلسات در دسترس شما خواهد بود و شما می‌توانید در قالب ایمیل یا پیام ، نظرات خود را منتقل کنید.
  4. پرداخت: رزرو قطعی جلسات، زمانی انجام می‌شود که هزینه پرداخت شده باشد. توجه داشته باشید که پرداخت‌ها باید با هماهنگی تیم پشتیبانی انجام شود.
    1. کنسل کردن جلسه یا تغییر زمان

·         برای انتقال زمان جلسه به زمان دیگر بدون کسر هزینه، باید حتما تا 24 ساعت قبل از شروع جلسه، این موضوع به مسئول هماهنگی جلسات (پشتیبان) اطلاع داده شود.

·         تغییر زمان بدون کسر هزینه (با اطلاع رسانی پیش از 24 ساعت) تنها دو بار ممکن است.

·         در صورتی که تغییر زمان جلسه کمتر از 24 ساعت از زمان جلسه اطلاع داده شود، جلسه شما کنسل شده و مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

نگاهی کوتاه

مرجع اطلاعات تخصصی پلیمر حاوی محتوی فنی،اقتصادی،علمی و تولیدی در بازار ایران به منظور گسترش تعاملات تجاری B2B و B2C فعالین و متقاضیان در عرصه داخلی و بین المللی

خبرنامه

آخرین اخبار

تمامی حقوق مطالب برای “پلیم پارت “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است