کاهش ۴٫۶٪ ‏ تولید محصولات پلیمرها در روسیه در بازه ژانویه-اکتبر ۲۰۱۵

‏تحليل روند

بازدید: 22

Print Friendly, PDF & Email

تولید محصولات تولیدی از پلیمرها در روسیه با کاهش  ۴٫۶٪ در بازه  ژانویهاکتبر ۲۰۱۵ در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۱۴، روبرو شده است. به گفته تحلیلگران MRC بزرگترین سهم افت در مربوط به بخش ساخت و ساز رخ داده است.قیمت

در ماه اکتبر روند کاهشی در تولید محصولات ساخته شده از پلیمرها افزایش یافته و به ۴٫۶٪ رسیده است، در حالی که در نه ماه اول این شاخص ۴٫۴ درصد بود. کاهش تولید محصولات پلیمری در ماه اکتبر به شدت تحت تاثیر کمبود و افزایش قیمت بعضی از پلیمرها: پلی اتیلن و پی وی سی، بود.درحالی که افزایش تولید در صنعت فیلم دیده می شد ولی بخش ساخت و ساز به روند کاهشی خود ادامه داد.

با توجه به آمار ارائه شده توسط دولت فدرال روسیه، تولید لوله های پلاستیکی، شیلنگ و اتصالات با ۴۸۴۰۰ تن، در مقایسه با ۴۹۰۰۰ تن در ماه سپتامبر، با کاهش روبرو بوده است. این کاهش تولید بیشتر ناشی از کسری بودجه و افزایش سطح قیمت لوله های پلی اتیلن بوده است. مجموع تولید لوله های پلاستیکی، شیلنگ و اتصالات ۳۹۲۸۰۰ تن در ده ماه اول سال جاری بوده که کاهش ۱۶٫۲٪ نسبت به سال قبل نشان می دهد.

تولید فیلم غیر ترکیبی و تقویت نشده در ماه اکتبر به ۷۷۵۰۰ تن رسیده است که درمقایسه با تولید ۸۲۳۰۰ تن ماه سپتامبر کاهش نشان می دهد که تا حدی به دلیل کسری در بازار از پلی اتیلن دانسیته پایین (LDPE‏) است. در کل تولید فیلم تقویت نشده و غیر ترکیبی با ۸۹۳۳۰۰ تن در بازه ژانویهاکتبر ۲۰۱۵، رشدی ۴٫۷٪ را نسبت به سال قبل نشان می دهد.

تولید صفحات و ورق های متخلخل در ماه اکتبر ۲۲۹۰۰ تن رسیده که در مقایسه با ۲۲۲۰۰ تن در ماه قبل، نشان از افزایش دارد. در مجموع تولید این محصولات در بازه ژانویهاکتبر ۲۰۱۵ با ۲۰۳۳۰۰ تن در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۲٫۱٪ را نشان می دهد.

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.