برنامه ویژه پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی برای حصول 50 درصد اعتبارات از طریق صنعت - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: مهدی نکومنش رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران گفت: این پژوهشگاه، صنعتی است که هدفش حصول ۵۰ درصد اعتبارات آن از طریق صنعت است که برای این امر برنامه‌ریزی ویژه‌ای تا سال ۱۴۰۴ انجام شده است.

IPPI Organization

وی افزود: در طول سال‌های گذشته یکی از بالاترین درآمدهای پژوهش‌های صنعتی در کشور مربوط به پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی بوده است چرا که نوع کار این پژوهشگاه داشتن بازار کار بهتر نسبت به کارهای دیگر است البته این در حالی است که این درآمد نوسان هم دارد.

رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران تصریح کرد: در سال ۹۰ توانستیم ۳۶ درصد اعتبارات و بودجه خود را از طریق قراردادهای صنعتی به دست آوریم ولی در سال گذشته این رقم متأسفانه به ۲۴ درصد کاهش پیدا کرد در حالی که برای سال آینده پیش‌بینی می‌کنیم این رقم به ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یابد و در زمینه درآمدزایی اختصاصی کارهای ویژه‌تری انجام شود البته باید به تدریج این رقم را بالاتر ببریم.

نکومنش گفت: شرکت‌های دانش‌بنیانی که وابسته به این پژوهشگاه هستند در سایتی مستقل مستقر شدند که می‌کوشیم از درآمدزایی آنان رقمی را به صورت پایدار برای خود در نظر بگیریم البته برای رسیدن به این امر فعالیت مستمر نیاز است.

وی گفت: از سال گذشته جوانه‌هایی از بذر کاشته شده برای افزایش درآمدهای اختصاصی و پایدار در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران زده شده است که امیدواریم این درآمدها بیشتر شود.

منبع: فارس

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false