تولید و فروش رنگ‌های آنتی‌باکتریال ایرانی - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت نانو فناوری رنگین نانو ساختار اقدام به فروش رنگ پودری الکترواستاتیک نانوفناوری آنتی باکتریال به شرکت تجهیزات اپتیک صاایران اصفهان کرده است. قرار است این رنگ‌های آنتی‌باکتریال برای پوشش‌دهی فضای اتاق تمیز بیمارستانی استفاده شود.

 

رنگسازیرنگ‌های آنتی‌باکتریال در اتاق تمیز بیمارستانی

شرکت تجهیزات اپتیک صاایران اصفهان که در تجهیز اتاق عمل و اتاق‌های تمیز بیمارستانی نیز فعالیت دارد در هفته جاری طی سفارشی از شرکت رنگین نانوساختار، پوشش آنتی باکتریال سبز و آبی جهت پوشش‌دهی یکصد و بیست مترمربع از فضای اتاق تمیز بیمارستانی را خریداری و طی روزهای آتی این محصول از شرکت رنگین نانو ساختار تحویل خواهد شد.

شرکت نانو فناوری رنگین نانو ساختار تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک نانوفناوری آنتی باکتریال است. این نوع پوشش‌ها از خانواده رنگ های پودری الکترواستاتیک بوده و با کمک فناوری نانو خواص آنتی باکتریالی در آن ایجاد شده است، بدین معنا که باکتری های خانواده E.Coli  و استافیلوکوکوس، در مواجهه با این رنگها تا٪ ٩٩.٩٩ نابود می‌شوند.

این پوشش‌ها برای رنگ کردن کلیه تجهیزات بیمارستانی، آزمایشگاهی، آموزشی، لوازم خانگی، تجهیزات ورزشی و دیگر اماکن توصیه می‌شود که با نابود کردن باکتری های بیماری زا به حفظ سلامت عمومی کمک میکند.

این محصول نسبت به رنگ‌های معمولی ازخواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب‌تری هم برخوردارند. آزمو‌ن‌های سنجش خواص آنتی‌باکتریال این فناوری توسط آزمایشگاه‌ معتمد مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که شرکت نانو فناوری رنگین نانو ساختار ضمن ثبت ده اختراع در حوزه ی پوشش‌های نانوفناوری، طی ماه‌های اخیر موفق به صادرات دانش فنی و محصول به کشورهای چین و آذربایجان شده و ازجمله شرکتهای مستقر در نمایشگاه دائمیایران در بیشکک قرقیزستان زیر نظر معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری نیز است. همچنین این شرکت جهت توسعه بازارهای داخلی و خارجی درحال رایزنی با گروههای فنی بازرگانی مختلفی است.

منبع: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false