فرصت سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی دربخش های مختلف صنعت پتروشیمی ایران - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان این که ظرفیت جذب سرمایه خارجی در کشور باید افزایش یابد، اظهارکرد: زمینه مناسب برای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی دربخش های مختلف صنعت پتروشیمی ایران وجود دارد.

احمد پورفلاح، عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران درباره تاثیر تحریم‌ها برروند جذب سرمایه ‌گذاری خارجی افزود: بی‌تردید تحریم‌ های بین‌المللی بیشترین تاثیر  را بر جذب سرمایه‌گذاری خارجی و حتی داخلی می‌گذارد، اما خوشبختانه بعد از برجام شرایط بهتر شده است و هرچند که اکنون نیز چالش هایی وجود دارد اما پتروشیمی ایران همچنان برای شرکت های خارجی فرصتی ارزشمند برای سرمایه گذاری به شمار می رود.

اقتصاد

پورفلاح تصریح کرد: سرمایه‌گذاری درکشورهایی همانند ایران که به نسبت بسیاری از کشورها به‌ ویژه درخاورمیانه امنیت بیشتری دارند، جذاب بوده، از این رو ما باید به این مهم توجه و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم.

این فعال بخش خصوصی عنوان کرد: جمعیت ۸۰ میلیونی با نسل جوان، تحصیلکرده، نیروی کار ارزان و امکان دسترسی به بازار چند صد میلیونی پیرامون، زمینه را برای جذب سرمایه بیشتر ایجاد می‌کند.

عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه ظرفیت جذب سرمایه خارجی ما به دلایل مختلف بیش ازاینهاست، افزود: در بخش ‌های مختلف از جمله پتروشیمی امکان بیشتری برای سرمایه‌گذاری داریم.

منبع: نیپنا

0

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false