آغاز تولید رزین هیدروکربن هیدروژنه شده و لاستیک هالوبوتیل اکسان موبیل در سنگاپور - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت اکسان موبیل از آغاز تولید رزین هیدروکربن هیدروژنه شده و لاستیک هالوبوتیل در مجموعه پالایشگاهی و پتروشیمی یکپارچه خود در سنگاپور خبر داد.

شرکت اکسان موبیل به تازگی از آغاز تولید رزین هیدروکربن هیدروژنه شده (hydrogenated hydrocarbon resin) و لاستیک هالوبوتیل (halobutyl rubber) در مجموعه پالایشگاهی و پتروشیمی یکپارچه خود در سنگاپور خبر داد.
مجموعه یادشده بزرگترین مجموعه پتروپالایشی این شرکت به شمار می رود.

exxonmobil

جان ورتی، رئیس شرکت اکسان موبیل کمیکال، می گوید: مجتمع های جدید قدرت رقابت پذیری و اهمیت راهبردی تاسیسات یکپارچه تولید اکسان موبیل در سنگاپور را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. از طرفی مجتمع های یادشده بخشی از برنامه بلندمدت این شرکت برای سرمایه گذاری های سودآور در سراسر دنیا محسوب می شود.

وی افزود: در کنار تولید محصولاتی که به بهبود استانداردهای زندگی و پیشرفت اقتصادی طبقه متوسط سریعا در حال رشد منطقه آسیا- اقیانوسیه کمک شایانی می کند؛ همچنان متعهد به اولویت های ایمنی و زیست محیطی مرتبط با عملیات صنعتی خود خواهیم بود.

مجتمع جدید برای تولید رزین های هیدروکربن هیدروژنه شده موسوم به EscorezTM، از ظرفیتی معادل ۹۰ هزار تن در سال برخوردار است و رشد تقاضای بلند مدت برای چسب های حرارتی- ذوبی (hot-melt adhesives) را تامین می کند.

لاستیک هالوبوتیل

از طرفی مجتمع بوتیل با ظرفیت ۱۴۰ هزار تن در سال به تولید لاستیک هالوبوتیل دارای کیفیت بالا می پردازد. لاستیک یادشده برای تولید تایرهای با قابلیت حفظ باد و بهبود مصرف سوخت مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع: نیپنا

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false