3 راهبرد استراتژیک شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در سال آینده - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: اسماعیل قنبری مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در مورد برنامه های سال آینده این مجموعه گفت:

آزمایش

عمده برنامه‌های ما در سال ۹۷ حول سه محور ذیل خواهد بود
  1. همکاری مشترک با صنعت است مانند قراردادی که با پتروشیمی شازند برای تولید کاتالیست امضا شد و با هلدینگ خلیج فارس نیز مذاکراتی آغاز شده و بزودی شاهد انعقاد قرارداد های جدید همکاری خواهیم بود.
  2. فعالیت های صنعت محور و تقاضا محور در بخش های فرایند، کاتالیست و مواد شیمیایی و خدمات فنی پژوهشی. در همین راستا ۳۰ درصد از فعالیت سال آینده شرکت پژوهش و فناوری به پروژه های صنعت محور اختصاص خواهد داشت.
  3. ادامه فعالیت های پژوهشی در توسعه و گسترش مرزهای دانش به منظور دستیابی به دانش های فنی جدید و ارتقا و بهبود دانش های فنی مهندسی موجود است به عبارت دیگر باید فعالیت هایی که از قبل شروع شده را به سرانجام برسانیم همانطور که می‌دانید پروژه های پژوهشی با توجه به پیچیدگی های خود و دانش فنی هدف‌گذاری شده به زمان مطلوب خود نیاز دارد و بعضی از پروژه‌ها ممکن است به چند سال بررسی و تست نیاز داشته باشند.
تعریف پروژه‌های جدید دانشی در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

قنبری تعریف پروژه‌های جدید دانشی را عمده‌ترین اقدام شرکت پژوهش و فناوری دانست و گفت: در راستای بهبود و توسعه دانش های فنی موجود و دستیابی به دانش های فنی جدید علاوه بر تقاضای صنعت پروژه‌های هدف‌گذاری شده را نیز آغاز خواهیم کرد. همچنین عمق همکاری با مراکز پژوهشی دانشگاهی را بیشتر می کنیم البته تا پایان سال جاری فاز یک این همکاری یعنی پایش تکنولوژی و دانش های هدف‌گذاری شده با انیستیتو تحقیقاتی چهارگانه شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به پایان می‌رسد و در سال آینده فاز دوم این همکاری آغاز می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  چین بزرگترین مشتری محصولات پتروشیمی ایران است

قنبری در مورد تعامل این مجموعه با شرکت های خارجی و همکاری های بین المللی گفت: همکاری های مشترک با ۱۲ شرکت معتبر پتروشیمی بین‌المللی در دستور کار شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی قرار گرفته که این همکاری ها در قالب فروش لایسنس، عرضه دانش فنی به گیرندگان داخلی و همکاری های مشترک دانشی در راستای دستیابی به دانش فنی برتر است.

منبع: نیپنا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false