قیمت پایه جدید محصولات پلیمری و شیمیایی - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: قیمت جدید محصولات پلیمری و شیمیایی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی بر اساس میانگین قیمت های جهانی و نرخ دلار بازار آزاد برای مبادله در بورس کالای ایران اعلام شد.

نرخ و قیمت

دانلود فهرست قیمت های پایه محصولات پلیمری و شیمیایی
قیمت های پایه محصولات پتروشیمی منتهی به امروز یکشنبه ۱ بهمن ماه برای عرضه تا ۸ بهمن ماه بر پایه نرخ ارز ۴۳۹۱۰ ریال اعلام شد
مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی در تاریخ ۲۴ دی و ۱ بهمن ماه نشان می دهد که کالاها روندی افزایشی داشته اند.
گروه پلیمری

بیشترین افزایش قیمت در گروه محصولات پلیمری متعلق به استایرن بوتادین رابرهای روشن و تیره با ۳.۷ و ۳.۹ درصد رشد است.در ادامه پلی اتیلن سبک فیلم با ۲.۷ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل قرار دارد، این کالا از ۴ هزار و ۹۵۵ تومان به ۵ هزار و ۹۰ تومان رسید.

همچنین در ادامه پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری با ۲.۴ درصد رشد نسبت به هفته قبل قرار دارند، همچنین پلی اتیلن های سبک خطی، پلی اتیلن های سنگین فیلم و بادی نیز روندی افزایشی داشته و حدودا ۲ درصد نسبت به هفته قبل رشد قیمت داشتند.

در ادامه پی وی سی ها هم به روند افزایشی خود ادامه داده و با ۱.۸ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل روبه رو شدند، این کالاها از ۷۲ تا ۷۶ تومان رشد قیمت داشتند.همچنین پلی استایرن های معمولی و مقاوم هم به ترتیب با ۱.۶ و ۰.۶ درصد رشد قیمت نسبت به هفته قبل قرار دارند.

پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی نیز روندی افزایشی داشته و با ۱.۲ درصد رشد نسبت به هفته قبل روبه رو شدند، به طوری که پلی پروپیلن های نساجی ۵۸ تومان و پلی پروپیلن های شیمیایی ۶۶ تومان گران شدند.

کمترین افت قیمت در گروه محصولات پلیمری متعلق به پلی اتیلن سنگین اکستروژن با ۰.۵ درصد رشد نسبت به هفته قبل است، این کالا از ۵ هزار و ۸۲۴ تومان به ۵ هزار و ۸۵۸ تومان رسید.در گروه محصولات پلیمری پلی اتیلن های ترفتالات گرید نساجی و SB با افت قیمت در هفته جاری روبه رو شدند، به طوری که نسبت به هفته قبل ۲.۴ درصد ارزان شدند.

این در حالی است که قیمت دلار نیز با ۱.۳ درصد رشد نسبت به هفته قبل به رقم ۴ هزار و ۳۹۱ تومان رسید.

گروه شیمیایی

منابع: پایگاه خبری تحلیلی بورس کالا

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false