بوریالیس اتریش ظرفیت تولید پلی پروپیلن خود را افزایش می دهد - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ تیر - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت صنایع شیمیایی بوریالیس اتریش با هدف تامین نیاز قاره اروپا قصد دارد تا تولید پلی پروپیلن را در سه مجتمع خود افزایش دهد.

 شرکت صنایع شیمیایی بوریالیس اتریش روز دوشنبه (۱۵ آبان) ماه اعلام کرد که قصد دارد یک رشته مطالعات امکان سنجی را با هدف افزایش ظرفیت تولید پلی پروپیلن (PP) خود در مجتمع های این شرکت واقع در اروپا انجام دهد.
افزایش در سه مجتمع تولید پلی پروپیلن

بوریالیس در بیانیه ای عنوان کرد که بررسی ها در ابتدا متمرکز بر سه مجتمع تولید پلی پروپیلن این شرکت در بلژیک خواهد بود. یکی از مجتمع های یادشده با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال در کالو (Kallo) قرار دارد و دو مجتمع دیگر در مجموع با ظرفیت تولید ۳۸۰ هزار تن در سال در شهر برنژان بلژیک واقع هستند.

مطالعات یادشده ظرف ۹ ماه آتی اجرایی خواهد شد و امکان افزایش ظرفیت تولید در برخی از تاسیسات فعلی را از طریق رفع مشکلات موجود بررسی می کند. انتظار می رود تصمیم نهایی برای سرمایه گذاری در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ میلادی اتخاذ شود و افزایش ظرفیت های برنامه ریزی شده از سه ماهه اول ۲۰۲۰ تا اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی مورد بهره برداری قرار گیرند.

ماریا سیلی برتی، معاون رئیس در بخش بازاریابی و توسعه کسب و کار نوین، می گوید: در حال حاضر عرضه پلی پروپیلن در بازار قاره سبز همگام با تقاضا نیست. علاوه بر کمبود عرضه، گسترش روز افزون کاربرد مواد پلی پروپیلنی، نیاز برای سرمایه گذاری های تازه را آشکار می سازد.

منبع: نیپنا

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false