رشد 33 واحدی شاخص بورس تهران - پلیم پارت : مرجع پليمر در بازار ايران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۷  
true
true
رشد ۳۳ واحدی شاخص بورس تهران

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش مرجع پلیمردربازارایران (پلیم پارت): سرمایه گذاران بورسی امروز تعداد ۱۲ میلیون و ۶۴۴ هزار سهم از سهام صنعت شیمیایی را به ارزش ۳۳ میلیارد و ۶۳ میلیون ریال در بورس اوراق بهادار دادوستد کردند.بورس

 در نتیجه داد و ستدهای امروز سهام شرکت های فعال در این صنعت، ارزش بازار این صنعت به ۷۲۷ هزار و۲۲۳ میلیارد ریال رسید. معاملات امروز گروه پتروشیمی در دو هزار و ۲۷۰ دفعه انجام شد.

امروز نماد معاملاتی سهام شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با کاهش   ۰٫۱۸ درصدی در قیمت پایانی به ۲۱۷۱ریال رسید. در عین حال، گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با ۲٫۲۴ درصد کاهش به ۱۴۴۱ رسید و سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با ۲٫۰۹ درصد کاهش قیمت پایانی به روز کاری خود پایان داد.

این در حالی است که پتروشیمی کرمانشاه با کاهش ۰٫۰۵ درصدی قیمت پایانی و پتروشیمی پردیس با ۰٫۰۸ درصد کاهش قیمت به روز کاری خود پایان دادند.

در عین حال، پتروشیمی شازند در آخرین معامله ۱٫۸۵درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و به ۴۶۱۷ ریال رسید.

همچنین، پتروشیمی زاگرس ۰٫۰۷ درصد کاهش قیمت داشت. پتروشیمی آبادان نیز ۳٫۸۶ درصد کاهش قیمتی را به نام خود ثبت کرد. پتروشیمی خارک نیز امروز با ۰٫۰۶درصد افت قیمتی به روز کاری خود پایان داد.

پتروشیمی مارون در قیمت پایانی تغییری نداشت اما در آخرین معامله ۱٫۲۳ درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند. پتروشیمی جم نیز با کاهش ۰٫۰۱ درصدی به روز کاری خود پایان داد و به ۷۴۱۱ ریال رسید.

در میان افت امروز شرکت های پتروشیمی، اوضاع برای پتروشیمی خراسان و فناوران کمی بهتر بود. سهام این شرکت در آخرین معامله ۰٫۴۸ درصد و در قیمت پایانی ۰٫۶۳ درصد افزایش قیمت داشت. پتروشیمی فناوران امروز با ۲٫۳۷ درصد افزایش قیمت در آخرین معامله و ۰٫۰۴ درصد در قیمت پایانی همراه شد.

اما پتروشیمی شیراز همچنان در روند منفی خود حرکت می کند. قیمت هر سهم این شرکت در قیمت پایانی امروز با ۰٫۰۶ درصد کاهش به ۳۲۹۷ ریال رسید.

امروز سهام داران ۳۱۲ میلیون برگه سهم و حق تقدم را به ارزش ۷۳۲ میلیارد ریال دست به‌دست کردند. شاخص در نتیجه این معاملات با ۳۳ واحد افزایش به ۶۳ هزار و ۱۷۵ واحد رسید. در فرابورس هم ۱۴۱ میلیون و ۶۷۹ هزار سهم به ارزش ۹۶۱ میلیارد ریال خریداری شد و شاخص با ۵٫۱۰ واحد کاهش به ۷۰۱ واحد رسید.

0

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


true