چینی ها ۲٫۸ میلیارد دلار در صنعت پتروشیمی عمان سرمایه‌گذاری می کنند

اقتصادی

بازدید: 43

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت هلدینگ دالیان مینگ یوآن مستقر در دالیان چین در نظر دارد یک پروژه پتروشیمی با سرمایه ای به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار را در پارک صنعتی چین- عمان (China-Oman industrial park) واقع در عمان احداث کند.

 petrochemical

بر اساس گزارش چاینا دیلی (China Daily)، شرکت هلدینگ دالیان مینگ یوآن طی مراسم معرفی منطقه ویژه اقتصادی الدقم عمان (Duqm Special Economic Zone) در شهر دالیان استان لیائونینگ واقع در شمال شرق چین،  از برنامه خود برای طرح توسعه ای یادشده خبر داد.

این شرکت یک قرارداد سرمایه گذاری را با منطقه ویژه اقتصادی الدقم برای احداث یک پروژه با ظرفیت تولید ۱۰ میلیون تن محصولات الفینی و متانول به امضاء رساند.

انتظار می رود اولین فاز این طرح توسعه ای با سرمایه حدود ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار اجرایی و در نتیجه آن یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن ظرفیت جدید تولید محصولات الفینی ایجاد شود.

برپایه این گزارش ، ارزش تولید سالانه این پروژه می تواند به ۹۱۹ میلیون دلار برسد.

دسترسی به خوراک ارزانتر

این گزارش می افزاید: تولیدات این طرح می تواند امکان دسترسی به خوارک ارزان قیمت تر برای مجتمع های پتروشیمی شرکت هلدینگ دالیان مینگ یوآن، مستقر در منطقه اقتصادی Changxingdao دالیان (Dalian Changxingdao Economic Zone)، را فراهم سازد.

منبع: نیپنا

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.