اعلام قیمت جدید محصولات پلیمری و شیمیایی

نرخ ها و نمودارها

بازدید: 71

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: قیمت های پایه محصولات پتروشیمی در هفته منتهی به امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه بر پایه نرخ ارز ۳۸۰۷۵ ریال اعلام شد.

قیمت محصولات پلیمری و شیمیایی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی و بر اساس میانگین قیمت های جهانی و نرخ دلار بازار آزاد برای مبادله در بورس کالای ایران اعلام می شود.

نرخ و قیمت

اکثر اقلام در لیست جدید با افزایش قیمت مواجه بودند
افزایش ۲٫۷ درصدی پی وی سی ها
افزایش حدود ۷% اس بی آر ها
بیشترین افزایش قیمت در گروه محصولات پلیمری، متعلق به استایرن بودتاین رابرهای تیره و روشن به ترتیب با ۶.۹ و ۶.۴ درصد رشد است. این کالاها نسبت به هفته قبل ۳۱۴ تومان گران شدند.

در رتبه دوم بیشترین افزایش قیمت ها، پی وی سی ها با ۲.۶ درصد رشد نسبت به هفته قبل قرار دارند، به طوری که گرید ۵۷ به میزان ۹۵ تومان، گرید ۶۰ به میزان ۹۳ تومان و گرید ۶۵ و ۷۰ نیز به ترتیب ۸۶ و ۹۷ تومان نسبت به هفته قبل گران شدند.

همچنین در رتبه بعدی، پلی اتیلن سنگین بادی با ۱.۱ درصد رشد قیمت نسبت به هفته قبل قراردارد، این کالا از ۳ هزار و ۸۵۴ تومان به ۳ هزار و ۹۰۳ تومان رسیده است.

همچنین در گروه پلی اتیلن ها، پلی اتیلن سبک فیلم، خطی، پلی اتیلن سنگین فیلم و اکستروژن، سنگین تزریقی و دورانی نیز روندی افزایشی داشته و نسبت به هفته قبل گران شدند.

پلی پروپیلن های شیمیایی و نساجی نیز با ۰.۱۶ درصد رشد قیمت نسبت به هفته گذشته به ترتیب به رقم ۴ هزار و ۳۲۸ و ۳ هزار و ۸۱۴ تومان رسیدند.

پلی استایرن معمولی و مقاوم نیز با افزایش قیمت نسبت به هفته قبل روبه رو شده، این کالاها به ترتیب ۰.۱۶ و ۰.۵۲ درصد نسبت به هفته قبل گران شدند.

در همین حال پلی اتیلن های ترفتالات نساجی و گریدSB  با کاهش اندک قیمت روبه رو شدند، این کالاها ۰.۳۸ درصد نسبت به هفته قبل ارزان شدند، البته پلی اتیلن های ترفتالات بطری به روند افزایشی خود ادامه داده و نسبت به هفته قبل ۰.۲۸ درصد گران تر شدند.

در محاسبه قیمت پایه محصولات پتروشیمی نیز دلار با رشد اندک ۰.۲ درصدی به رقم ۳ هزار و ۸۰۷ تومان رسید.

فهرست قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی 

دانلود لیست قیمت

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.