افزایش قابل توجه فروش BASF

اخبار پلیمری

بازدید: 41

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت صنایع شیمیایی باسف آلمان به تازگی اعلام کرد که میزان فروش این شرکت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی با رشد ۱۲ درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال، به رقم ۱۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون یورو رسیده است.

پتروشیمی

رشد ۳ درصدی فروش BASF

بر اساس این گزارش ، حجم فروش این شرکت در مدت یادشده سه درصد افزایش داشت. این در حالی است که درآمد شرکت باسف در مقایسه با مدت مشابه پارسال با رشد ۳۲ درصدی به ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون یورو رسید.

این شرکت مستقر در شهر لودویگسهافن آلمان، افزایش قابل توجه فروش را عمدتا ناشی از رشد چشمگیر درآمدها در بخش صنایع شیمیایی، نفت و گاز اعلام کرد.

با این وجود میزان فروش شرکت تا حدودی تحت تاثیر کاهش درآمدها در بخش محصولات دارای عملکرد بالا (performance products)، مواد کاربردی (functional materials & solutions) و تولیدات مورد استفاده در حوزه کشاورزی قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: سود خالص شرکت در سه ماهه دوم امسال با افزایش ۴۰۴ میلیون یورویی به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو رسید. از طرفی درآمدها به ازای هر سهم در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ میلادی حدود یک یورو و ۶۳ سنت بود. این در حالیست که رقم یادشده در مدت مشابه سال گذشته یک یورو و ۱۹ سنت گزارش شده بود.

منبع: نیپنا

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.