ظرفیت تولید پلی کربنات چین توسط آلمانی ها افزایش می یابد

اقتصادی

بازدید: 45

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از نیپنا: شرکت کووستروآلمان به تازگی اعلام کرد که برنامه دارد ظرفیت تولید پلی کربنات خود در مجتمع این شرکت واقع در شانگهای چین را به میزان بیشتری افزایش دهد.

پروژه جدید چند ماه پس از تکمیل یک طرح توسعه ای دیگر در سایت یادشده معرفی می شود، این شرکت در ماه اکتبر سال گذشته میلادی ظرفیت تولید پلی کربنات خود در این تاسیسات را با افزایش دو برابری به ۴۰۰ هزار تن در سال رساند.

پلی کربنات

سرمایه گذاری جدید

بر اساس این گزارش ، شرکت کووسترو که درلورکوزن آلمان مسقراست؛ در ۱۶ ماه مه امسال اعلام کرد: سرمایه گذاری جدید با هدف افزایش ظرفیت تولید به ۶۰۰ هزار تن در سال انجام می گیرد.

این شرکت می گوید: ظرفیت جدید از طریق ارتقاء خطوط تولید و تاسیسات موجود و در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی مشتریان به ویژه در منطقه آسیا- اقیانوسیه صورت می گیرد. انتظار می رود این طرح توسعه ای در آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی به بهره برداری برسد.

کلاوس شیفر، از مقامات ارشد بخش تکنولوژی کووسترو، عنوان کرد: افزایش ظرفیت درنظر گرفته شده برای تامین رشد سریع تقاضا از سوی مشتریان این محصول ضروری است.

میشل جو، رئیس شاخه پلی کربنات شرکت کووسترو، خاطرنشان کرد: تقاضای رو به رشدی برای رزین ها و مخلوط های (blends) پلی کربنات، به ویژه در بازارچین، وجود دارد.

وی افزود: بخش هایی نظیر تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی، بهداشت و درمان و صنایع خودروسازی، مهمترین مشتریان کووسترو در منطقه آسیا- اقیانوسیه محسوب می شوند.

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.