تایوان ۹ میلیارد دلار در پتروشیمی امریکا سرمایه گذاری می کند

اخبار پلیمری

بازدید: 44

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از نیپنا، انتظار می رود دو زیر مجموعه بزرگ شرکت خوشه ای تایوانی شرکت فورموسا پلاستیکس تصمیم خود را برای یک سرمایه گذاری مشترک در ایالات متحده در نیمه اول سال جاری میلادی نهایی کنند.
براساس این گزارش، شرکت پتروشیمی فورموسا پلاستیکس و شرکت فورموسا کمیکالزاند فایبر در نظر دارند تا بطور مشترک ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلاردر ایالت لوئیزیانا آمریکا برای تولید اتیلن و پروپیلن سرمایه گذاری کنند و پیش بینی می شود جزئیات این طرح عظیم تا پایان ماه ژوئن تکمیل شود.

پتروشیمی جمفازهای اجرایی

در فاز اول پروژه یاد شده، این دو شرکت قرار است سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن اتیلن، ۶۰۰ هزار تن پروپیلن، ۸۰۰ هزار تن اتیلن گلایکول و ۶۰۰ هزار تن پلی پروپیلن را در کنار سایر محصولات تولید کنند.
این گزارش می افزاید: شرکت فورموسا پتروکمیکالز اعلام کرد: در فاز دوم به ترتیب یک میلیون و ۲۰۰ هزارتن و ۸۰۰ هزار تن ظرفیت جدید تولید اتیلن و اتیلن گلایکول افزوده می شود.
همچنین وانگ ون-یوآن، مدیر گروه فورموسا پلاستیکس، از انجام مطالعات امکان سنجی برای انجام یک سرمایه گذاری جدید در کنار طرح های توسعه ای در نظر گرفته شده برای ایالت لوئیزیانا، خبر داد .
گروه تایوانی فورموسا پلاستیکس در حوزه های متنوعی نظیر صنایع پتروشیمی، زیست ‌فناوری و تولید قطعات الکترونیکی فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تایپه تایوان واقع شده است.

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.