نسل جدید عوامل آبگریز جهت محافظت از پوشش‌های ساختمانی

اخبار پلیمری

بازدید: 46

Print Friendly, PDF & Email

شرکت Evonik از دو عامل آبگریز کننده جدید خود با نام‌های تجاری TEGO® Phobe 1659 و TEGO® Phobe 1409 با کارایی بالا رونمایی کرد. این عوامل از نماهای ساختمانی بیرونی در برابر شرایط آب و هوایی، آب و گرد و غبار با کیفیت بالا محافظت می‌کند.

عوامل آبگریز

به گزارش گروه ترجمه و تهیه محتوا مرجع پلیمر در بازار ایران (پلیم پارت) با استفاده از یک فناوری نوآورانه سیلیکون رزین تعادل خوبی بین سختی و خواص سیلیکون ایجاد می کند، در حالی که کارایی را افزایش داده و باعث کاهش قابل توجهی در جذب چرک می‌شود. همچنین با کاهش غلظت سیلیکون بر روی سطح، جذب چرک کمتری صورت می‌گیرد. بر اثر خواص تر شوندگی بهبود یافته و برهمکنش با رنگدانه‌ها و پر کننده‌ها، توزیع بهتری از رزین سیلیکونی بدست می‌آید. مقدار مصرف مورد نیاز  TEGO Phobe 1659 می‌تواند بدون تضعیف مقاومت در برابر آب، کاهش یابد.

TEGO® Phobe 1409 پلی سیلوکسانی با عاملیت آمینو دارای خواص دفع آب عالی می باشد که به سریعتر خشک شدن نمای بیرونی کمک می کند. همچنین از سرعت رشد جلبک و خزه می‌کاهد.

عوامل آبگریز

جدید می‌تواند می‌تواند بدون محدیدت در فرمولاسیون که نیازمند قوانین سختگیرانه زیستی نظیر Ecolabel or Blue Angel می‌باشد، مورد استفاده قرار بگیرند.

دانلود datasheet محصولات

 

0
 
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.