آغاز تولید کامپاند پلی پروپیلن در عربستان از نیمه دوم سال۲۰۱۷

اقتصادی

بازدید: 119

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت آمریکایی A. Schulman قصد دارد با همکاری شرکت صنایع ملی پتروشیمی عربستان سعودی موسوم به NATPET، یک مجتمع جدید کامپاند پلی پروپیلن را در شهر ینبع این کشور احداث کند.
بر اساس این گزارش، تاسیسات یادشده با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن درسال قرار است تولید تجاری خود را از اواسط سال جاری میلادی آغاز کند.

Iran petrochemical plant
این طرح مشترک تحت عنوان کامپاندهای پلاستیکی ویژه Natpet Schulman که هر یک از دو شرکت ۵۰ درصد از سهام آن را در اختیار دارند؛ به تولید طیفی وسیعی از محصولات ویژه شامل کامپاندهای بازدارنده شعله (flame-retardant) نظیر Polyfort و Polyflam و دیگر تولیدات بر پایه پلی پروپیلن گرید Teldene (ساخت شرکت Natpet) می پردازد.
پیش بینی می شود تولید این مجتمع به تامین تقاضای فزاینده برای این محصولات از سوی تولیدکنندگان کالاهای با دوام بالا صنایع خودروسازی و الکترونیک دراروپا، خاورمیانه، آفریقا، شرق آسیا و هند کمک شایانی کند.
هاینریش لینگنا، معاون رئیس و مدیر بخش اروپا، خاورمیانه و آفریقای شرکت آمریکائی عنوان کرد: این پروژه بخشی از استراتژی A. Schulman برای تقویت حضور خود در مناطق در حال رشد است. افتتاح مجتمع جدید ما در چین، مشارکت راهبردی با شرکت اسنوتر شیمی در آفریقا و همچنین مجتمع در آستانه بازگشایی در ترکیه نمونه هایی از این رویکرد به شمار می روند.
این گزارش می افزاید: شرکت A. Schulman از شناخته شده ترین عرضه کنندگان کامپاندهای پلاستیکی با عملکرد بالا در سطح جهان محسوب می شود.

منبع: نیپنا

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.