بررسی بازار جهانی رزین‌های اپوکسی - پلیم‌پارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
false

Print Friendly, PDF & Email

طبق پیش بینی  MarketsandMarkets ارزش بازار جهانی رزین‌های اپوکسی از ۶٫۳۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ به ۸٫۷۷ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۱ خواهد رسید که با رشد سالیانه ۵٫۷۷% همراه خواهد بود. در ادامه با مرجع پلیمر در بازار ایران (پلیم پارت) همراه باشید.

epoxy-market

رنگ و پوشش بزرگترین بخش کاربردی برای بازار رزین اپوکسی

کاربرد در بخش رنگ و پوشش بزرگترین سهم این بازار را به خود اختصاص داده است. توسعه اقتصادی در کشورهای در حال توسعه آسیا اقیانوسیه باعث افزایش تقاضا رزین اپوکسی برای کاربرد رنگ و پوشش در صنایع ساخت و ساز و اتومبیل خواهد شد.

افزایش اشتغال، افزایش در هزینه‌های غیر مسکونی عمومی و خصوصی و افزایش ساخت ساختمان‌های سبز باعث پیش رفتن بازار رزین‌های اپوکسی به سمت صنعت ساخت و ساز شده است. اگر چه رشد این بخش آرام است، اما هنوز فرصت‌هایی را برای رشد بازار رزین‌های اپوکسی فراهم خواهد آورد.

بازار رزین‌های اپوکسی

آسیا و اقیانوس آرام بزرگترین بازار در طول دوره پیش بینی

بخش آسیا اقیانوسیه، بزرگترین بازار (از لحاظ حجم و ارزش) برای رزین‌های اپوکسی می‌باشد، پس از آن آمریکا شمالی و اروپای غربی در این رده قرار دارند. چین، ایالات متحده و آلمان از بزرگترین تولید کنندگان رزین های اپوکسی در مناطق مربوطه هستند و همچنین چین و ژاپن بزرگترین سهام بازار رزین های اپوکسی در آسیا و اقیانوسیه را دارا هستند.

تولیدکنندگان کلیدی بازار رزین‌های اپوکسی:

Olin Corporation (U.S.), Nan Ya Plastics Corporation (Taiwan), Huntsman Corporation (U.S.), Hexion Inc. (U.S.), and Kukdo Chemical Co. Ltd. (South Korea).

1

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


false