تعادل بازار در معاملات پلی پروپیلن ها - پلیم پارت : مرجع پليمر در بازار ايران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۷  
true
true
تعادل بازار در معاملات پلی پروپیلن ها

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران: حجم عرضه ۴ هزار و ۶۰۳ تن و تقاضای آن بالغ بر ۴ هزار و ۸۶۵ تن بود. به گفته کارشناسان بازار پتروشیمی، رقابت برای پلی پروپیلن های نساجی نسبت به هفته های قبل کاهش یافته و بازار این کالا به تعادل رسیده است. این در حالی است که قیمت پایه پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی نیز با ۰.۳ درصد رشد نسبت به دو هفته گذشته روبه رو شده است.

پلی پروپیلن

به این ترتیب پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۰J نویدزرشیمی با حجم عرضه ۵۰۴ تن، ۱۲۶۰ تقاضا داشت، قیمت پایه اینکالا ۳ هزار و ۲۴۱ تومانو میانگین نرخ خرید آن ۳ هزارو ۳۰۴ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجی ZH۵۱۰L این مجتمع هم ۵۰۴ تن عرضه و ۱۹۵۳ تن تقاضا داشت، این کالا ۳ هزار و ۳۸۱ تومان معامله شد.

پلی پروپیلن شیمیایی ZR۲۳۰C نویدزرشیمی هم با حجم ۵۰۴ تن،۵۸۸ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۳۲ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۷۴۰ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن شیمیایی  ZR۳۴۰Rو پلی پروپیلن شیمیایی ZR۳۴۰R نویدزرشیمی هم با عدم استقبال خریداران روبه رو شد.

در همین حال پتروشیمی پلی نار پلی پروپیلن نساجی PYI۲۵۰ خود را به صورت سلف و با حجم ۱۰۰۰ تن عرضه کرد که ۴۸۰ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۳ هزار و ۲۴۱ تومان به فروش رسید.

پلی اتیلن سنگین بادی BL۳پلیمر کرمانشاه، پلی اتیلن سبک خطی ۲۲۴۰۲ پتروشیمی مهاباد و پلی اتیلن سنگین تزریقی ۶۲۱۰۷UVپتروشیمی لرستان هم مورد توجه خریداران قرار نگرفت. این در حالی است که قیمت پایه پلی اتیلن سنگین بادی BL۳ نسبت به دو هفته گذشته ۰.۳ درصد رشد داشته است، پلی اتیلن سبک خطی ۰.۸ درصد و پلی اتیلن سنگین تزریقی هم ۰.۴ درصد افزایش قیمت داشته است.

منبع: «پایگاه خبری بورس کالای ایران»

0

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


true