فرضیه‌های محتمل در مورد آتش سوزی مجتمع‌های پتروشیمی، بررسی می شوند

اخبار پلیمری

بازدید: 62

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از آریا: نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون فرضیه‌های مربوط به آتش سوزی مجتمع های پتروشیمی را مورد بررسی قرار می‌دهد و نهایتا گزارش خود را به رئیس مجلس ارائه می‌کند.

Petrochemical fire

سید علی ادیانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون انرژی فرضیه های مربوط به آتش سوزی مجتمع های پتروشیمی از جمله اینکه این اتفاقات به دلیل اشکالات فنی و یا سهل انگاری و یا خدای نکرده تعمدی بوده است را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود:  تعدادی از کارشناسان از سوی کمیسیون برای بررسی هر سه حادثه اعزام شدند تا گزارش های دقیق و کارشناسانه خود را تقدیم کمیسیون کنند اما تا پیش از ارائه این گزارش ها نمی‌توان قضاوت کرد که این آتش‌سوزی عمدی بوده یا نقص فنی وجود داشته یا مولفه‌های دیگری در این اتفاق دخیل بوده است و تا زمانی که موضوع در دست بررسی است نمی‌شود نظر قطعی داد.

وی اظهار کرد: پس از اینکه گزارش کارشناسان به کمیسیون ارائه شد کمیسیون این گزارش را جمع بندی خواهد کرد و آن را تقدیم رئیس مجلس می‌کند، البته اگر رئیس مجلس تشخیص دهد ممکن است این گزارش در صحن علنی مجلس نیز قرائت شود.

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.