رونق ادامه دار بازار پلی پروپیلن ها - پلیم پارت : مرجع پليمر در بازار ايران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۳۹۷  
true
true
رونق ادامه دار بازار پلی پروپیلن ها

Print Friendly, PDF & Email

مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از  «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، عرضه ۹ هزار و ۱۹۹ تنی محصولات پلیمری با ۲۲ هزار و ۶۰ تن تقاضا روبه رو شد و نهایتا ۷ هزارتن محصول در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی مورد معامله قرار گرفت.

پلی پروپیلن

پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی نویدزرشیمی، پلی نار و مارون با استقبال از سوی خریداران روبه رو و با رقابت شدند.

به این ترتیب عرضه ۸۰۰ تنی پلی پروپیلن نساجی SF۰۶۰ پتروشیمی پلی نار با ۱۶۸۰ تن تقاضا روبه رو شد، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۱۱ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۳۹۷ تومان رقم خورد.

همچنین پلی پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲C نویدزرشیمی که به میزان ۲۵۲ تن عرضه شده بود ۸۲۳۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۳ هزار و ۷۳۵ تومان و نرخ خرید آن هم  ۴ هزار و ۱۰۸ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۲R این مجتمع هم ۱۰۰۸ تن عرضه و ۱۴۴۹ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۱۱ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۳ هزارو ۲۹۵ تومان بود. پلی پروپیلن نساجی ZH۵۱۰L هم با حجم ۴۸۳ تن و قیمت پایه ۳ هزار و ۲۱۱تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین پلی پروپیلن شیمیایی MR۲۳۰Cپتروشیمی مارون که به میزان ۲۲۰ تن عرضه شده بود، ۱۷۸۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه اینکالا ۳ هزار و ۷۰۹ تومان و میانگین نرخ خرید این کالا هم ۴ هزارتومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجی  C۳۰S و Z۳۰S پتروشیمی مارون هم با رقابت از سوی معامله گران خریداری شدند، به طوری که عرضه ۱۰۱۲ تنی C۳۰S به میزان ۲۷۲۸ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزارو ۲۱۱ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۳۱۰ تومان بود.

گرید Z۳۰S هم به صورت سلف و هم نقدی و جمعا با حجم ۱۶۷۲ تن عرضه شد که جمعا ۳ هزار و ۲۱۲ تن تقاضا داشت، میانگین خرید نقدی این کالا ۳ هزار و ۲۹۲ تومان و خرید سلف آن هم ۳ هزار و ۲۶۵ تومان رقم خورد.

0

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


true