ادامه رونق معاملات محصولات پتروشیمی بورس کالا

اخبار اقتصادی
Print Friendly

به گزارش مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از  «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، معاملات محصولات پتروشیمی بورس کالا پر رونق دنبال شد و منومروینیل استات شازند که به صورت سلف و با حجم ۸۸۰ تن عرضه شده بود، ۳۶۹۶ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۲ هزار و ۷۸۰ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۲ هزار  ۷۹۱ تومان رقم خورد.

منواتیلن گلایکول پتروشیمی شازند نیز با حجم ۲۲۰ تن عرضه و ۲۸۴۹ تن هم تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا یک هزار و ۸۳۸ تومان و قیمت خرید آن هم ۲ هزار و ۲۲ تومان رقم خورد.

محصولات پتروشیمی

دی اتیلن گلایکول و دی اتانول آمین پتروشیمی شازند هم به صورت سلف عرضه شد. عرضه دی اتیلن گلایکول ۱۱۰ تن و تقاضای آن هم ۱۹۳۶ تن بود، قیمت پایه آن یک هزار و ۶۱۷ تومان و قیمت خرید آن هم یک هزار و ۸۰۲ تومان رقم خورد.

دی اتانول آمین هم با حجم ۱۵۴ تن عرضه و به میزان ۲۵۳ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۳ هزار و ۶۱۷ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۷۱۷ تومان بود.

در همین حال دی اتیلن گلایکول فرسا شیمی امروز با حجم ۳۳۰ تن عرضه شد که ۳۰۸ تن تقاضا داشت و با قیمت پایه یک هزارو ۶۳۸ تومان معامله شد.

سودکاستیک اروند و بندرامام هم مانند هفته های گذشته با تقاضایی بیش از عرضه مواجه شد، به طوری که عرضه ۶ هزارتنی اروند ۸ هزارتن تقاضا داشت و با میانگین قیمت ۴۲۹ تومان به فروش رسید. سودکاستیک بندرامام هم ۲۵۰۰ تن عرضه و ۳۳۶۰ تن تقاضا داشت و با قیمت ۴۱۹ تومان خریداری شد.

استایرن منومر پتروشیمی پارس هم که با حجم ۲۰۱۶ تن عرضه شده بود، ۳ هزارتن تقاضا داشت و با قیمت پایه ۳ هزار و ۱۴۶ تومان خریداری شد. امروز اوره صنعتی شیراز و بنزن بوعلی سینا به ترتیب با حجم ۷۲۰ و ۲۰ تن با قیمت های پایه مورد معامله قرار گرفت.

0
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.