ورود قوطی‌های پلاستیکی شفاف به بازار

تکنولوژي علمی پژوهشی

بازدید: 212

Print Friendly, PDF & Email

در چند ماه آینده قوطی‌های نگهداری مواد غذایی ساخت شرکت Sonoco روانه بازار خواهد شد. این شرکت محصول جدید خود تحت عنوان TruVue را برای اولین بار ارائه خواهد نمود. بر اساس گزارش رسیده از این شرکت، این محصول پس از تحقیقات دوساله به نتیجه رسیده است.

به گزارش مرجع پلیمر در بازار ایران به نقل از بسپار محصول TruVue از دیواره پلاستیکی چندلایه تشکیل شده که مجهز به درب فلزی آسان بازشو و کف فلزی می‌باشد.

قوطی شفاف

این محصول رقیب Klear Can ساخت شرکت Kortec Inc خواهد بود. رئیس شرکت Sonoco افزود:” از جنبه زیبایی، محصول ما در جایگاه مشابهی نسبت به Klear Can قرار دارد.”

استفاده از قوطی‌های پلاستیکی که امکان مشاهده مواد غذایی را به مشتریان می‌دهد به تدریج مورد استقبال مردم قرار گرفت. تحقیقات و بررسی‌های صورت‌پذیرفته حاکی از آن است که مصرف‌کنندگان مواد غذایی به دنبال کسب اطمینان از تازگی و طبیعی بودن آنها هستند. با استفاده از قوطی‌های شفاف، امکان رقابت بین شرکت‌های بزرگ تولیدکننده مواد غذایی بیشتر می‌شود.

شرکت Sonoco قوطی‌های خود را برای نگهداری مواد غذایی چون سوپ، رُب، میوجات و سبزیجات پیشنهاد می‌دهد.

یکی دیگر از مزیت‌های دیگر قوطی TruVue قابلیت استفاده از آن در تجهیزات موجود برای سترون کردن و ساخت کنسرو شرکت‌های تولید کننده مواد غذایی می‌باشد.

3
telegram.png

نظر بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.